گروه بازرگانی بیردکو
جمعه - ۳ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری چوبی / ساعت دیواری عددی چوبی مدل زیبا جدید

ساعت دیواری عددی چوبی مدل زیبا جدید

آیا با ساعت دیواری عددی آشنایی دارید؟ آیا می دانید مدل های جدید و زیبایی این ساعت ها به صورت چوبی در بازار موجود بوده و می توانید تهیه کنید؟

امروزه طرح های خاص ساعت دیواری در خانه های مختلف دیده می شود. زیرا به شکلی زیبا و منحصر به فرد طراحی شده که می توانند در محیط خانه تاثیر زیادی داشته باشد. هر چقدر این ساعت ها با رنگها و طرحهای زیباتر ارائه شوند، خرید آنها مورد توجه افراد بیشتری قرار می گیرند.

ساعت دیواری عددی از جمله جدیدترین مدل ها بوده که اعداد آن را می توان به صورت دلخواه بر روی دیوار چسباند. این ساعت ها را می توان به هر اندازه که مد نظر بوده چیدمان نموده و به محیط خانه زیبایی بیشتری بخشید. با توجه به اینکه ساعت های دیواری در هر خانه نقش مهمی داشته، طبیعتا نوع عددی آنها می توانند زیبایی خوبی به همراه داشته باشند.

ساعت دیواری عددی

ساعت دیواری عددی چوبی

با توجه به اینکه جنس ساعت های عددی متفاوت بوده و معمولا متریالی در آنها بکار گرفته شده که در زیبایی بیشتر موثر اند، طبیعتا نوع چوبی این ساعت ها از بهترین ها بشمار می روند. زیرا به صورت طبیعی تولید شده و هم به دلیل آنکه اعداد آنها جوبی بوده مقاومت بیشتری دارند.

از نظر اغلب خریداران ساعت دیواری چوبی باید از برندهای خوب و باکیفیت تهیه شوند. این ساعت ها می توانند عملکرد بهتری داشته و به کمک آنها بتوان محیط خانه را زیبا تر نشان داد.

ساعت دیواری عددی

ساعت دیواری مدل جدید

اما اینکه اغلب خریداران به دنبال مدل های جدید ساعت دیواری بوده، موضوعی طبیعی ست. چرا که همیشه نوع جدیدتر این ساعت ها می توانند بهتر به نظر رسیده و زیبا تر باشند. البته باید قبل از خرید مدل ها مورد بررسی قرار گرفته و سپس ساعت دیواری با توجه به رنگ و طراحی انتخاب شوند.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری سنتی چوبی میناکاری ارزان در اصفهان

ساعت دیواری سنتی چوبی که به روش میناکاری تزیین شده، در بازار شهرهای مختلف کشور …

تلگرام