گروه بازرگانی بیردکو
دوشنبه - ۲ دی ۱۳۹۸
خانه / ساعت دیواری lotus / مرکز پخش ساعت دیواری lotus

مرکز پخش ساعت دیواری lotus

ساعت دیواری lotus از پر فروش ترین ساعت ها در بازار ایران است. این مارک با درجه اعتبار بالای خود توانسته است که سالانه تعداد چشمگیری از افراد را به باشگاه مشتریان خود جذب کند. قیمت این مدل از ساعت ها را می توان از طریق مراجعه به مرکز پخش عمده این محصولات بدست آورد.

با کیفیت و قابلیت هایی که شامل محصولات شرکت lotus  می شود، مشتریان زیادی به سمت خرید آن جذب شده اند. به همین دلیل شهر های مختلفی در ایران نظیر شهر تهران نمایندگی فروش محصولات این شرکت معنبر را به عهده گرفتند. از جمله محصولاتی که شرکت lotus در بازار عرضه می کند عبارتند از:

 • ساعت دیواری
 • ساعت ایستاده
 • تابلو
 • و …

ساعت دیواری lotus از جمله محصولات پر فروش این شرکت بوده که مشتریان می توانند به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم آن را خریداری کنند. در روش غیر مستقیم سایت های معتبری مثل فروشگاه اینترنتی لوکس لوستر، فروش این محصول را انجام می دهند.

ساعت دیواری lotus

یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی ساعت در جهان متعلق است به شرکت lotus که سالانه حدود یک درصد از مردم جهان از این محصول استفاده می کنند. ساعت دیواری lotus ویژگی های منحصر به فردی دارد که در کمتر برندی می توان مشاهده کرد.
از جمله ویژگی های این محصول تنوع آن است. شما اگر هر سلیقه ای را داشته باشید می توانید با مراجعه به مراکز فروش ساعت دیواری lotus محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. فروش این ساعت در اغلب استان های ایران انجام می شود و شما در هر شهری که حضور دارید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید که این یک حسن به حساب می آید.

نمایندگی ساعت دیواری lotus

همان طور که قبلا اشاره کرده ایم در ایران شهر های زیادی هستند که متقاضی خرید ساعت دیواری lotus می باشند و این تعدد مصرف، ایجاب می کند که در هر شهر نمایندگی فروشی وجود داشته باشد.
این نمایندگان فروش امین، بدون واسطه با شرکت در ارتباط هستند و نقطه نظرات مشتریان را می توانند به صورت مستقیم به تولید کننده برسانند. در ایران از جمله شهر هایی که نمایندگی ساعت دیواری lotus در آن وجود دارد عبارتند از:

 1. اصفهان
 2. تبریز
 3. ارومیه
 4. مشهد
 5. گرگان
 6. ساری
 7. رشت
 8. اردبیل
 9. همدان
 10. اراک
 11. زنجان
 12. قم
 13. کرج
 14. زابل
 15. زاهدان
 16. بوشهر
 17. بندر عباس
 18. شیراز
 19. اهواز
 20. سمنان
 21. بجنورد

بازار فروش ساعت دیواری

زیبا سازی منازل، محل کار و هم چنین آگاهی از زمان طی شده در شبانه روز ایجاب می کند که میزان فروش ساعت دیواری در بازار افزایش چشم گیری داشته باشد. به علاوه نیاز نداشتن به سرمایه اولیه بیش از اندازه سبب شده تا افراد زیادی به سمت فعالیت در این بازار روی بیاورند.
بازار فروش ساعت دیواری معمولا در مدل های سلطنتی و مدل های خاص از رونق بالاتری برخودار است. میزان کاربرد ساعت دیواری باعث شده تا تعدد مصرف کنندگان آن افزایش یابد و تمامی افراد به این وسیله کاربردی نیاز داشته باشند. یکی دیگر از عواملی که باعث شده تا بازار فروش ساعت دیواری افزایش یابد، قیمت مناسب و تنوع در مدل هاست.

مرکز معتبر پخش ساعت دیواری

برای اخذ نمایندگی ساعت دیواری لوتیوس به عنوان یک مرکز پخش معتبر این محصول، شما باید واجد برخی از شرایط عمومی و خصوصی باشید. از جمله شرایط عمومی که برای اعطای نمایندگی تعریف می شود داشتن تابعیت ایرانی و مقید بودن به یکی از ادیان رسمی کشور است.
اخذ نمایندگی می تواند برای شما مزایای فراوانی را به ارمغان آورد. یکی از مهم ترین مزایایی که برای نمایندگی فروش محصولی می توان عنوان کرد، این است که اعتبار فروش شما نسبت به رقبا بیشتر است. این یعنی چه؟ یعنی اگر شخصی قصد خرید محصولی مانند ساعت دیواری لوتیوس را داشت بدون شک مورد اطمینان ترین مرجع برای آن، نمایندگی فروش محصول است.
شما نیز با در نظر گرفتن این موضوع می توانید برای اخذ نمایندگی اقدام نمایید.

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279
تلگرام